30.03.12

Головна
Про село
Про Шевченка
Туризм
Довідник
Фотогалерея
Відео
Наші митці
Оголошення

                                                                Цікава інформація 

На території Моринець знаходиться близько 30 мальовничих ставків, деякі з них об`єднані в каскади. Чисельні балки села покриті густими садками. Територія Моринець та прилеглих сіл є заповідною територією. Село входить, і більше того, є одним з центрів туристичного маршруту "Золота підкова Черкащини".
     В селі Моринці створюються всі необхідні умови для туристичного відпочинку. Розвивається сільський зелений туризм, розробляються туристичні маршрути. В селі всі бажаючі можуть ознайомитися з народними промислами та мистецтвом цього краю. В Моринському мисливському господарстві можна поспостерігати за життям диких тварин, що заселяють моринські ліси. В Моринцях можна чудово відпочити на природі, скуштувати свіже-відкачаного меду, придбати красиві сувеніри та просто чудово провести свій час.
      З кожним роком збільшується кількість людей охочих відвідати наші Моринці. Адже наш край  приваблює собою не лише глибоких знавців  Тараса Шевченка, які приїзджають уклонитися  землі, що дала людству Великого Кобзаря, але й серед дослідників козаччини та більш ранніх історичних та археолонічних культур, та серед  людей які  цінують  мальовничу природу. Одна з гостей нашого села сказала " Это ж надо было Шевченку так  угадать где родится, ведь здесь такая красота!"  І справді, Моринці неповторне, мальовниче  село.                 
     В Моринцях  знаходяться оборонні вали, на яких місцеві жителі знаходять різні археологічні  знахідки - наконечники стріл, списів та ін. Проте однозначної думки щодо віку цих валів немає. Одні дослідники говорять, що  це вали часів Ярослава Мудрого, інші- що вали набагато давніші.                                                                                А   ще в Моринцях було знайдено бивень мамонта та рештки кам'яних молотів чи сокир, кам'яне  зубило. Як переказують старі люди, коли в Моринцях  рили один із ставків, викопали людський  череп гіганських розмірів. Проте сучасна наука замовчує такі артефакти, оскільки вони не вписуються в брехливу концепцію еволюційного походження людини.  Ще кілька тисячоліть тому, майже на всій території Землі існувала система знань, яка в істинній формі описувала світ в якому ми живемо. Керуючись знаннями цієї системи люди жили щасливо в гармонії з природою і що найголовніше - досягали мети життя.   Незважающи на те, що ці знання найкращим чином збереглися в Індії, українська  культура представляє собою пряму  похідну  від Ведичної системи знань, про яку ми нічого не знаємо, нажаль.    Детальніше тут www.golosved.com

Біля Моринець знаходяться:

Музей Батьківщина Т.Г.Шевченка(с.Шевченкове,с.Будище)    www.batjkivshhyna-tarasa.com.ua

Музей військової техніки (с. Шампань)                                                               www.shampantrans.com.ua

Музей Корсунь-Шевченківської битви та музей Івана Нечуй-Левицького     www.korsun.ic.ck.ua

Гірськолижний курорт (с. Водяники)                                    www.vodyaniki.com

Туристична агенція (м.Звенигородка)                                 www.sputnic-zven.com.ua

Де можна зупинитись у Моринцях ?

   Садиби де приймають гостей

  Агросадиба "Тарасові шляхи"

Детальніше...

   Агросодиба "Кобзарева колиска"

Детальніше...

Якщо Ви бажаєте розмістити своє оголошення на нашому сайті, пишіть на адресу   moryntci@ukr.net

Головна | Про село | Про Шевченка | Туризм | Довідник | Фотогалерея | Відео | Наші митці | Оголошення

Дата останнього оновлення 30.03.2012